W grupie „A” na prowadzeniu Byki Starosarmacja 27 pkt, przed Cracovią 21 pkt.
Wacker Innsbruck – RC Strasbourg 2 – 2 (0 – 0)
AC Nadzieja – Wacker Innsbruck 3 – 1 (0 – 1)
Posiadanie piłki: 51 – 49 (48-52)
Szanse: 5 – 1 (0-1)
Ustawienie: 4-4-2/4-5-1
W grupie „B” na prowadzeniu Arona Shin Splints 28 pkt, przed Młotami z Anheim 21 pkt. Wacker zajmuję 6 pozycję z 8 pkt.

DYWIZJA SREBRNA
Inter Orły Lwów – Royal Ekorre 1 – 1 (0 – 0)
Posiadanie piłki: 45 – 55 (44-56)
Szanse: 2 – 2 (0-0)
Ustawienie: 4-4-2/3-4-3
Trener drużyny Orłów został zwolniony z posady i pewnie dzięki temu piłkarze sprawili niespodziankę, zdobywając pierwszy punkt w rozgrywkach.
Inter Orły Lwów – Lokomotiw Grodzisk 0 – 7 (0 – 3)
Posiadanie piłki: 35 – 65 (41-59)
Szanse: 0 – 10 (0-6)
Ustawienie: 4-4-2/3-5-2
W grupie „A” na prowadzeniu KSK Siglivsborg 24 pkt, przed Torpedo Łodzia 18 pkt.
Natomiast na czele grupy „B” znajduję się FC RatTeam Nadzieja z 25 pkt, przed Sportingiem Oviedo 24 pkt. Tabelę zamykają Orły z 1 pkt.

————————————————————————————————————

NORDENSKA HOCKEYLIGAEN – 4 kolejka

Kolejny raz w Nordyjskiej Lidze Hokejowej odbył się tylko jeden mecz, gdyż trener drużyny „Wilków” w dalszym ciągu pozostaje nieaktywny.

Start Nordheim – KSK Siglivsborg 3 – 2
Strzały: 11-15
Wznowienia: 59%-41%
Obrony: 13-8
Liczba kar: 1-3
Start zagrał kolejny mecz poniżej oczekiwań trenera Freyrsonna, który mimo zwycięstwa nie do końca był zadowolony z postawy podopiecznych.
Już w pierwszej minucie KSK po bramce Ankiewicza uzyskało prowadzenie. O tą bramkę trener Startu miał największe pretensje do zespołu. Brak koncentracji od samego początku zmusił zespół do ciągłych pogoni za wynikiem. Pierwsza tercja zakończyła się rezultatem 1:1 (wyrównał Pacholewski w 11 min.)
W drugiej części meczu znów prowadzenie objęli goście po bramce w 23 min. Mierzwy. Zawodnicy ze stolicy nie dawali jednak za wygraną i już 30 sekund później był ponownie remis (bramka Posadzki). Trzecia tercja to popis gry Pacholewskiego i Rozanskiego – pierwszy ustrzelił drugą bramkę w 34 min., drugi po raz kolejny świetnie bronił (87% skuteczności).