Wacker Innsbruck – AC Nadzieja 3 – 1 (1 – 0)
Posiadanie piłki: 58 – 42 (60-40)
Szanse: 9 – 2 (3-0)
Formacja: 3-5-2/4-4-2
Na prowadzeniu w grupie „B” Arona Shin Splints 16 pkt, przed Młotami z Anheim 15 pkt, oraz Green Teuton 13 pkt. Wacker zajmuję 4 miejsce z 7 pkt.

DYWIZJA SREBRNA
Lokomotiw Grodzisk – Inter Orły Lwów 6 – 0 (4 – 0)

Liczba kar: 3 – 3
Wilki od początku miały optyczną przewagę i strzeliły bramkę już w 6 minucie. Start wyrównał dość szybko. W trzeciej tercji gospodarze znów musieli gonić wynik. Stracili bramkę w 51 sekund po wznowieniu. w 42 minucie spotkania było już 2:2. Skrzydlaci Wojownicy obudzili się w 53, ale jak to się działo od początku spotkania znów szybko doprowadzono do remisu.

Trener „Vingkrigere” nie ukrywał rozczarowania z gry swoich podopiecznych:
„Chłopaki nie zaprezentowali się dobrze. Za bardzo dali wyszaleć się „Wilkom”. Mogę być zadowolony z gry Rozalskiego, jego obrony uchroniły nas od porażki”

Liczba kar: 0 – 1
Stroną atakującą w tym spotkaniu byli goście. Nie dane im było jednak zasmakować zwycięstwa. To wiedeńczycy zainkasowali komplet punktów. Główna w tym zasługa walecznej formacji obronnej „Stołecznych”, na czele z bramkarzem – Cezarym Jarochem, który wybronił kilka naprawdę niesamowitych strzałów.