Statystyki 4 sezonu Ligi Królewskiej

Faza grupowa – wyniki naszych drużyn:

DYWIZJA ZŁOTA:

Cracovia Kraków (Dywizja Złota – Grupa A):

Słoneczko Playa – Cracovia Kraków 0 – 1
Cracovia Kraków – Reformatika Czekany 3 – 2
Cracovia Kraków – Royal Ekorre 5 – 0 (3 – 0)
Cracovia Kraków – Gryf Koppenberg 6 – 0 (2 – 0)
Cracovia Kraków – OKS Hermes Surma 3 – 2 (1 – 0)
Ajax Nowy Amsterdam – Cracovia Kraków 1 – 1 (1 – 1)
Elsynor Athletic – Cracovia Kraków 1 – 1 (0 – 0)
Cracovia Kraków – Ajax Nowy Amsterdam 4 – 0 (1 – 0)
Cracovia Kraków – Elsynor Athletic 2 – 2 (1 – 0)
OKS Hermes Surma – Cracovia Kraków 4 – 0 (1 – 0)
Sporting Oviedo – Cracovia Kraków 2 – 1 (2 – 1)
Royal Ekorre – Cracovia Kraków 2 – 3 (0 – 1)
Cracovia Kraków – Słoneczko Playa 1 – 0 (1 – 0)
Reformatika Czekany – Cracovia Kraków 0 – 4 (0 – 3)

Dywizja Złota – Grupa „A” – tabela końcowa:
1. Cracovia Kraków _ 30 pkt. 35-16 br.
2. Elsynor Athletic _ 28 pkt. 27-13 br.
3. OKS Hermes Surma _ 24 pkt. 26-13 br.
4. Słoneczko Playa _ 24 pkt. 21-10 br.
5. Ajax Nowy Amsterdam _ 16 pkt. 14-14 br.
6. Reformatika Czekany _ 13 pkt. 14-23 br.
7. Royal Ekorre _ 10 pkt. 12-29 br.
8. Sporting Oviedo _ 7 pkt. _ 8-39 br.

Złota Dywizja, Grupa „B” – tabela końcowa:
1. Arona Shin Splints _ 30 pkt. 31-8 br.
2. MKS Victoria Satrina _ 28 pkt. 28-15 br.
3. Green Teuton _ 25 pkt. 19-11 br.
4. FC Tirion _ 23 pkt. 17-12 br.
5. Młoty z Anheim _ 18 pkt. 18-14 br.
6. Polemistis Kaharonea _ 17 pkt. 15-14 br
7. KSK Siglivsborg _ 6 pkt. 12-34 br.
8. Blondi Alexiopolis _ 5 pkt. 9-41 br.
Do Srebrnej Dywizji spadły po 4 ostatnie zespoły z obu grup.

DYWIZJA SREBRNA:

Újpest FC (Dywizja Srebrna – Grupa „A”):

FC Elder – Újpest FC 1 – 6
Gniazdo Zawaria – Újpest FC 2 – 1
Újpest FC – FC RatTeam Nadzieja 1 – 3 (1 – 2)
RRFC Atom Tankerville – Újpest FC 0 – 3 (0 – 1)
Ulanów Lene – Újpest FC 4 – 1 (3 – 0)
Újpest FC – CF Media Ghafur 4 – 1 (4 – 0)
Újpest FC – Imperator Przystań 1 – 4 (0 – 1)
CF Media Ghafur – Újpest FC 3 – 0 (0 – 0)
Imperator Przystań – Újpest FC 5 – 0 (3 – 0)
Újpest FC – Ulanów Lene 2 – 2 (0 – 0)
Újpest FC – RRFC Atom Tankerville 1 – 1 (0 – 1)
FC RatTeam Nadzieja – Újpest FC 2 – 0 (0 – 0)
Újpest FC – FC Elder 5 – 2 (2 – 0)
Újpest FC – Gniazdo Zawaria 1 – 1 (1 – 1)

Waleczni Wiedeń (Dywizja Srebrna – Grupa „A”):

Waleczni Wiedeń – CF Media Ghafur 0 – 1
FC RatTeam Nadzieja – Waleczni Wiedeń 5 – 0
RRFC Atom Tankerville – Waleczni Wieden 2 – 0 (0 – 0)
Gniazdo Zawaria – Waleczni Wiedeń 3 – 0 (1 – 0)
Po 4 kolejce Waleczni Wiedeń zostali przejęci przez trenera z Mikrosławii i w dalszych rozgrywkach występowali jako Ulanów Lene.

Dywizja Srebrna – Grupa „A” – tabela końcowa:
1. FC RatTeam Nadzieja _ 34 pkt. 36-8 br.
2. Imperator Przystań _ 31 pkt. 35-14 br.
3. FC Elder _ 26 pkt. 29-26 br.
4. Gniazdo Zawaria _ 24 pkt. 20-16 br.
5. Újpest FC _ 15 pkt. 26-31 br.
6. CF Media Ghafur _ 12 pkt. 11-26 br.
7. RRFC Atom Tankerville _ 8 pkt. 6-22 br.
8. Ulanów Lene _ 6 pkt. 8-29 br.

Sparta Praga (Dywizja Srebrna – Grupa „B”):
Sparta Praga – Shannon Rangers 1 – 4
FC Orły Lwów – Sparta Praga 0 – 1
MKS Motley – Sparta Praga 1 – 3 (1 – 2)
Sparta Praga – KS Kasana 5 – 1 (2 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – Sparta Praga 4 – 0 (3 – 0)
Sparta Praga – Viking Nordheim 2 – 2 (2 – 1)
AC Nadzieja – Sparta Praga 1 – 0 (0 – 0)
Viking Nordheim – Sparta Praga 3 – 1 (1 – 0)
Sparta Praga – AC Nadzieja 0 – 2 (0 – 1)
Sparta Praga – Wacker Innsbruck 1915 5 – 0 (3 – 0)
KS Kasana – Sparta Praga 1 – 2 (0 – 2)
Sparta Praga – MKS Motley 1 – 5 (1 – 2)
Shannon Rangers – Sparta Praga 0 – 2 (0 – 2)
Sparta Praga – KS Byki Starosarmacja 0 – 3 (0 – 2)

Orły Lwów (Dywizja Srebrna – Grupa „B”):

Viking Nordheim – FC Orły Lwów 0 – 0
FC Orły Lwów – Sparta Praga 0 – 1
FC Orły Lwów – Demokraci Siczyn 0 – 0
FC Orły Lwów – Shannon Rangers 0 – 5 (0 – 2)
MKS Motley – FC Orły Lwów 4 – 0 (3 – 0)
FC Orły Lwów – Wacker Innsbruck 1915 1 – 3 (0 – 2)
KS Kasana – FC Orły Lwów 2 – 1 (1 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – FC Orly Lwów 3 – 0 (1 – 0)
Po 8 kolejce drużyna Orłów Lwów została przejęta przez nowego trenera i jako KS Byki Starosarmacja została reprezentantem Księstwa Sarmacji.

Wacker Innsbruck 1915 (Dywizja Srebrna – Grupa „B”):

Po 2 kolejce drużyna Natangi Jastrzębiec została przejęta przez Pana Tomasa Abschaffela i jako Wacker Innsbruck 1915 została kolejnym reprezentantem naszej Monarchii w rozgrywkach Ligi Królewskiej.
Wacker Innsbruck 1915 – KS Kasana 6 – 0 (3 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – Demokraci Siczyn 2 – 0 (1 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – Sparta Praga 4 – 0 (3 – 0)
FC Orły Lwów – Wacker Innsbruck 1915 1 – 3 (0 – 2)
Viking Nordheim – Wacker Innsbruck 1915 0 – 1 (0 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – FC Orly Lwów 3 – 0 (1 – 0)
Wacker Innsbruck 1915 – Viking Nordheim 1 – 0 (0 – 0)
Sparta Praga – Wacker Innsbruck 1915 5 – 0 (3 – 0)
AC Nadzieja – Wacker Innsbruck 1915 1 – 1 (0 – 1)
KS Kasana – Wacker Innsbruck 1915 0 – 3 (0 – 1)
Wacker Innsbruck 1915 – MKS Motley 2 – 1 (1 – 0)
Shannon Rangers – Wacker Innsbruck 1915 0 – 1 (0 – 1)

Dywizja Srebrna – Grupa „B” – tabela końcowa:
1. Wacker Innsbruck 1915 _ 32 pkt. 28-10 br.
2. MKS Motley _ 28 pkt. 28-12 br.
3. Shannon Rangers _ 25 pkt. 31-15 br.
4. AC Nadzieja _ 25 pkt. 18-13 br.
5. Sparta Praga _ 19 pkt. 23-27 br.
6. Viking Nordheim _ 15 pkt. 20-18 br.
7. KS Byki Starosarmacja _ 12 pkt. 12-22 br.
8. KS Kasana _ 4 pkt. 7-50 br.
Awans do Złotej Dywizji uzyskały po 4 najlepsze zespoły z obu grup, wśród nich znalazł się kierowany przez Tomasa Abschaffela – Wacker Innsbruck 1915.
Po 4 kolejce Demokraci Siczyn zmienili nazwę na AC Nadzieja.

Ćwierćfinały Ligi Królewskiej:
FC Tirion – Arona Shin Splints 7 – 5 (1 – 1) – po rzutach karnych
OKS Hermes Surma – Elsynor Athletic 2 – 3 (2 – 1)
Green Teuton – MKS Victoria Satrina 2 – 1 (1 – 1)
Słoneczko Playa – Cracovia Kraków 0 – 2 (0 – 0)
Posiadanie: 49 – 51 (56-44), szanse: 2 – 4 (0-1)

Półfinały Ligi Królewskiej:
Green Teuton – FC Tirion 1 – 0 (0 – 0)
Elsynor Athletic – Cracovia Kraków 1 – 0 (0 – 0)
Posiadanie: 44 – 56 (43-57), szanse: 4 – 6 (0-4)
Po raz pierwszy od początku LK, finał bez Cracovii. Tym razem lepsza okazała się drużyna kierowana przez Jacquesa de Brolle’a.

Finał Ligi Królewskiej:
Green Teuton – Elsynor Athletic 5 – 2 (2 – 2)

Published in: on 9 lipca 2011 at 19:01  Dodaj komentarz  

The URI to TrackBack this entry is: https://awfp.wordpress.com/2011/07/09/wyniki-4-sezonu-lk/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: