Liga Królewska – 1 kolejka

2010-11-17
Grupa B
Cracovia Kraków – RRFC Atom Tankerville 2 – 0 (1 – 0) Posiadanie piłki: 62 – 38 (70-30)
Szanse: 9 – 0 (5-0)
Formacja: 3-5-2/4-4-2
Krakowska drużyna podejmowała beniaminka rozgrywek i zgodnie z przewidywaniami odniosła łatwe zwycięstwo. Prowadzenie dla Cracovii zdobył tuż przed końcem pierwszej połowy Izydor Podolski.
Wynik meczu ustalił Dionizy Barański po „główce” w 56′ spotkania.

Grupa F
FC Orły Lwów – Ajax Nowy Amsterdam 0 – 5 (0 – 2) Posiadanie piłki: 38 – 62 (40-60)
Szanse: 0 – 8 (0-4)
Formacja: 4-4-2/4-4-2

Grupa G
Royal Ekorre – Sparta Praga 3 – 2 (1 – 2)
Posiadanie piłki: 59 – 41 (56-44)
Szanse: 7 – 3 (3-3)
Formacja: 4-3-3/4-5-1
Gdzie jest kropka…
.. nad I? Po raz kolejny brakuje przysłowiowej wisienki na torcie. Do przerwy mój zespól prowadził z silnym zespołem Royalu. Kolejne bramki podcięły moim zawodnikom skrzydła. Wniosek jest prosty: możemy wygrać z każdym, podchodzimy umotywowani do meczu, nie boimy się nikogo, lecz brak nam koncentracji w drugiej części meczu. Jeżeli ten element zostanie poprawiony- to strzeżcie się !! 🙂
Conrad von Bielendorf

Klub Okoń Elder do przejęcia.
Klub Okoń Elder pozostaje do przejęcia przez nowego trenera. Szkoleniowiec Alexander Wnuczowski pozostawał nieaktywny od ponad miesiąca. Po cichu liczyłem, ze start nowego sezonu zmobilizuje elderlandzkiego menadżera do większej aktywności. Nic takiego nie nastąpiło. Nie chce skazywać zespołu na przedłużającą się agonie, dlatego już teraz dezaktywowałem konto p. Wnuczowskiego. Mam nadzieje, ze wkrótce uda się znaleźć następce.