2010-10-14
Grupa A
Imperator Przystań – Cracovia Kraków 1 – 3 (0 – 2)
Posiadanie piłki: 46 – 54 (43-57), szanse: 2 – 8 (0-6), ustawienie: 4-4-2/4-4-2
Cracovia odniosła swoje trzecie zwycięstwo z rzędu, umacniając się na pozycji lidera z 5 pkt. przewagi nad SKS RatTeamem.
Przebieg samego meczu toczył się według dobrze znanego schematu:
Ostra jazda „Pasów” w pierwszej połowie, wypracowanie przewagi bramkowej, a następnie spokojna kontrola wydarzeń na boisku. Całe spotkanie zakończyło się, niejako „tradycyjnym” dla krakowian wynikiem: 3-1.

Grupa E
Rodo Gunners – Sparta Praga 4 – 1 (3 – 1)
Posiadanie piłki: 55 – 45 (60-40), szanse: 7 – 6 (4-4), ustawienie: 4-3-3/4-4-2
Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
Prawda stara jak świat znalazła zastosowanie akurat w moim meczu. Mimo podobnej ilości sytuacji bramkowych, to Kanonierzy byli skuteczniejsi. Jestem zasmucony, bo po niezłym początku przyszły dwie niezasłużone porażki i na półmetku musimy się obawiać. Dziękuje, tyle mam do powiedzenia.
Conrad von Bielendorf

Sparta z jednym zdobytym punktem spadła na ostatnie miejsce w tabeli grupy E. Pozycję lidera zajmuję Elsynor Athletic z 7 pkt.

Grupa G
KS Kasana – FC Orły Lwów 0 – 2 (0 – 2)
Posiadanie piłki: 48 – 52 (50-50), szanse: 2 – 8 (1-4), ustawienie: 4-4-2/4-3-3
Lwowskie Orły przerwały, trwającą od 18 sierpnia (wtedy to, pokonały „Blondasów”), serię meczów bez wygranej.
Dzięki temu zwycięstwu Orły awansowały na 3 pozycję w tabeli grupy G. Na czele tabeli jest Arona Shin Splints z kompletem pkt.

Published in: on 14 października 2010 at 20:40  Dodaj komentarz