OLP – 19 kolejka

2010-10-11 Kanonada w Krakowie.
Cracovia Kraków – RGM Satrina 3 – 4 (1 – 3)
Posiadanie piłki: 47 – 53 (44-56), szanse: 4 – 12 (2-9), ustawienie: 3-4-3/4-5-1
Drużyna Satriny, od pierwszych minut meczu przejęła inicjatywę na boisku i obległa bramkę gospodarzy, zasypując golkipera Cracovii prawdziwą kanonadą strzałów. Jednak to gospodarze zdobyli niespodziewane prowadzenie, po jednej z nielicznych kontr. Goście bez najmniejszej trudności odrobili straty, strzelając w pierwszej części spotkania 3 bramki. W drugiej połowie meczu Satrina wyraźnie zwolniła tempo gry, strzelając tylko jedną bramkę w 71’. Przy takim wyniku wydawało się, że jest już po meczu. Goście jakby na moment przysnęli, co skwapliwie wykorzystali ambitni krakowianie zdobywając w ciągu zaledwie 120 sekund 2 kolejne bramki, jednak na doprowadzenie do remisu zabrakło już sił i umiejętności.

Tabelę ligi otwiera RGM Satrina z 48 pkt., Drugie miejsce zajmuję FC Temida z 7 pkt. straty do lidera. Cracovia jest na 11 pozycji z dorobkiem 17 pkt.

Published in: on 11 października 2010 at 20:33  Dodaj komentarz